Rebecca
Knight:
|
Skijoring
Women’s 2 dog- North America 1st place
|
Kimberly
Murphy:
|
Dryland Canicross Women’s Veteran- North America 1st
place
|
Forest
Collins:
|
Dryland Bikejoring Men’s Junior-
North America 1st place
|
Christopher
Carter:
|
Dryland 8-dog class- North America 1st place
|
Brittany
Colbath:
|
Dryland Canicross Women- World 2nd place
|
|
Dryland Scooter 1 dog class- World 1st place
|
|
Sprint
Unlimited class- World 3rd place
|
|
Dryland Scooter 1 dog class- North America 1st
place
|
Richarhd Kisselhoff:
|
Dryland Bikejoring- World 3rd
place
|
|
Dryland Scooter 2 dog Class- North America 1st
place
|
|
Dryland Bikejoring Men- North
America 1st place
|
|
Skijoring
Men’s 2 dog- North America 1st place
|
|
Dryland Scooter 2 dog class- World 1st place
|
Steve
Davis:
|
Dryland Rig 6-dog Nordic Breed- North America 1st
place
|
|
Dryland Rig 6 dog Nordic Breed- World 1st place
|
|
Dryland Rig 4 dog Nordic Breed- North America 1st
place
|
|
Dryland Rig 4 dog Nordic Breed- World 1st place
|
Nathan
Cohn:
|
Dryland Canicross Men- World 2nd place
|
Jessica
Olsen:
|
Dryland Bikejoring Women- World 2nd
place
|
|
Dryland Bikejoring Women- North
America 1st place
|
David
Turner:
|
Mid
Distance 8-12 dog class- World 1st place
|
|
Mid
Distance 8-12 dog class- North America 1st place
|
Peter
Franke:
|
Dryland Rig 4 dog Nordic Breed- World 3rd place
|
Kim
Scharmer Ruhl:
|
Spring
4 Dog Class Nordic Breed 2nd place
|
|
Sprint
6 dog Nordic Breed- World 2nd place
|
Angie
Carter:
|
Sprint
4 dog class- North America 1st place
|
|
Sprint
6 dog class- North America 1st place
|
|
Sprint
6 dog class- World 1st place
|
|
Sprint
4 dog class- World 1st place
|
Jeffrey
McRobbie:
|
Dryland Scooter 2
dog class- World 3rd place
|
|
Dryland Scooter 1 dog class- World 2nd place
|
Nova
Clifford:
|
Dryland Scooter 1 dog class- World 3rd place
|
|
Dryland Canicross Women’s Junior- North America 1st
place
|
Christopher
Carter:
|
Dryland 8 dog rig class-World 2nd place
|
Melissa
Murphy:
|
Dryland Bikejoring Women’s
Junior- North America 1st place
|
Kimberly
Murphy:
|
Dryland Bikejoring Women’s
Veteran- North America 1st place
|
Jay
Olmstead:
|
Dryland Rig 4 dog- North America 1st place
|
|
Dryland Rig 4 dog- World 1st place
|
Rachael
Bryar Colbath:
|
Dryland Scooter 2 dog class- World 2nd place
|
Michael
Marsch:
|
Dryland Rig 6 dog class- World 2nd place
|
|
Dryland Rig 6 dog class-North America 1st place
|